Paratge natural
Coveta Minsa
Calvià · Serra de Tramuntana
Contacte i ubicació
- Aquest lloc encara no té dades de contacte publicades.
El lloc al mapa
Escaneja'l amb el mòbil per obrir aquest lloc al mapa. Imprimeix-lo per a l'aparador o la carta.
A prop d'aquí
- Cova petita des Pendis de na DalmauParatge naturala 7 min a peu390 m
- Cova des Pendis de na DalmauParatge naturala 7 min a peu400 m
- Mina de sa Guixeria de ses VinyesParatge naturala 7 min a peu410 m
- Cova de ses Casetes de na GroguieParatge naturala 8 min a peu440 m
- Escletxa des BlocsParatge naturala 8 min a peu450 m
- Coveta Minera des Guix o des Cul de na GrogaParatge naturala 8 min a peu470 m
Comentaris
- Encara no hi ha comentaris. Pots ser el primer.
Ets al local? Marca-ho i la teva opinió sortirà com de client.
